Skip to main content

Ekip

neslihan-yilmaz.png

NESLİHAN YILMAZ

TEKMER A.Ş. Müdürü 

Lisans derecesini “İşletme” Bölümü, yüksek lisans derecesini “Yönetim ve Organizasyon” bilim dalında tamamlamıştır. Eğitim sektöründe 5 yıl görev almıştır. Ar-Gev Proje Danışmanlık Ltd. Şti ’de Kalite Yönetim Uzmanı olarak çalışmalarına devam etmiştir. Gerekli eğitim süreçlerini tamamladıktan sonra Baş Denetçi olarak görev almış; marka, belgelendirme ve proje uzmanı olarak çalışmalarını yürütmüştür. Bunlara ek olarak “Yönetim Geliştirme”, “Stratejik Planlama”, “Proje Yönetimi”, “İş Kurma ve Geliştirme” “OHSAS 18001”, “OHSAS 18001 İş sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri”, “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi”, “Baş Denetçi”, ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Kuruluş İçi Denetçi”, “ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Temel-Dokümantasyon Eğitimi”, “Dış Ticaret” eğitimlerini tamamlamıştır.

Uygulamalı Girişimcilik Eğitmeni olarak da görev alan Yılmaz, şirketlere “satış pazarlama” “girişimcilik” konularında şirket içi eğitimleri vermiştir. KOSGEB Destekleri ve Kalkınma Ajansı Mali Destek Programında kabul edilmiş toplamda 60’tan fazla projeye destek sağlamıştır. 8 sene Üniversitelerin TTO bünyesinde görev almıştır. AB fonu olmayan projelerin sözleşme ve süreç çalışmaları, Sanayi- Üniversite ikili İşbirliği, KOSGEB proje ve süreçleri, Araştırma Alt Yapıları uzmanı, proje koordinatörü olarak çalışmıştır. 2015 yılından bu yana Üniversitelerin Girişimcilik, İş Planlama Teknikleri eğitimini vermektedir. Ocak 2022 yılı itibari ile görevine Acıbadem Üniversitesi’nde devam etmeye başlamıştır. Acıbadem Üniversitesi Tekmer Müdürü olarak görev almaktadır. Tekmer süreçleri ve yönetimi, Proje çalışmaları, Kuluçka Programı, BİGGHEALTH, teşvikler ve yararlanma koşulları, eğitimler, seminerler, girişimciler, çağrı ve programlar kapsamında değerlendirme ve kabuller ile ilgili olarak çalışmalarını yürütmektedir.

 Email: neslihan.yilmaz@acibadem.edu.tr

   Tel: 0216 500 4471

 

sanem ceren karahan

   SANEM CEREN KARAHAN

   TEKMER Girişimcilik Uzmanı 

İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi “Jeoloji Mühendisliği” bölümünde lisansını tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi İş Güvenliği Anabilim dalı “İş Güvenliği” yüksek lisans programını tamamlamıştır. Zemin ve temel etüdü alanında 2 yıl boyunca deniz etüdü üzerine projeler yapan bir firmada jeoloji mühendisi olarak görev almıştır. Üniversite yıllarında girişimcilik ve inovasyona yönelerek Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı tarafından fonlanan Xnovate programına kabul alarak alanında profesyonellerle çalışmıştır. 

 Email: sanem.karahan@acibadem.edu.tr

   Tel: 0216 500 7704